RSS

Teknolojiye Fütürist Bir Yaklaşımla Fark Yaratmak

18 Mar


Teknolojinin hayatımızın önemli bir kısmını kapsayan araçlardan biri haline gelmesiyle birlikte, şirketler de bu alandaki yatırımlarını güçlendirmeye başladılar. Kimi firmalar bu konuya sadece maddi olarak değil, mental anlamda da ciddi bir eğilim göstermektedirler.

 

Bir kısım şirketler, günümüz gelişimlerinden ilham alarak gelecek teknolojilerin yönelimlerini öngörmeye çalışmakta ve araştırmalarını bu yöne kanalize ederek fütürist bir yaklaşımla hareket etmeye özen göstermektedirler. Şüphesiz ki bu bakış açısı, rakiplerinin bir hatta birkaç adım önünde yol almalarını sağlamaktadır. Nitekim, trendlerin geldiği noktada artık teknoloji, dijital kanallar ve pazarlama faaliyetleri koordineli bir bütün olarak ilerlemektedir. Geleneksel yöntemleri sürdüren şirketler ise rekabet güçlerini gün geçtikçe kaybetmektedirler.

Pizza Hut, bu konuda başarılı bir yaklaşım sergilemiş ve gelecekte düşündükleri pizza masası konseptlerini beğenilerimize sunmuş. Video altındaki yorumlarda “Pizza Hut ürünlerini beğenmiyorum ama sadece bu masa için bile giderim.” diye yorumlar bulmak mümkün. Böylece şirket ileride yatırım yapmayı düşündüğü bir konsepte gelecek tepkileri gözlemleme şansı da yakalamış oluyor. Şahsen çok başarılı buldum, bakalım siz de beğenecek misiniz?

Değişim iyidir, geleceğe dokunun, fark yaratın!

Reklamlar
 
Yorum yapın

Yazan: Mart 18, 2014 in Genel

 

Etiketler: , , , , ,

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

 
%d blogcu bunu beğendi: